Kurzemes radio
NTZ - Neatkarīgās Tukuma Ziņas
Raeco SIA
Tukuma novads
 • 2013
 • 2014
 • 2015
 • 2016
 • 2017
 • Mācies sēņot ...

  Mācies sēņot ...

   

  Uzmanību! Visi

  Čučumuižas Vasaras skolas otrā nodarbība notiks 30.07.

  Tēma būs - "Mācies sēņot, makšķerēt!"

  Atkal būs mūzika un jautrības ar rūķiem, radošās darbnīcas kopā ar biedrības "Ligzda" aktīvistiem.  

  Pasākums bez maksas.

  30.07.2017
  Trīs musketieri

  Trīs musketieri

   

  Šovasar Latvijas brīvdabas estrādēs viesojas

  izklaidējoša izrāde visai ģimenei - “Trīs musketieri”.

   Tukumā, Durbes estrādē - 19.augustā 18:00

  Vecmeistars Zigurds Neimanis izveidojis humora, dziesmu un deju caurstrāvotu iestudējumu pēc daudzu paaudžu sirdis iekarojušā A.Dimā (tēva) romāna “Trīs musketieri”.

  Neskatoties uz to, ka muzikālās izrādes varoņu neparastie piedzīvojumi un negaidītie pārpratumi risinās tālajos viduslaikos, uzveduma skatītāji varēs pasmaidīt arī par daudzām atsaucēm uz mūsdienu dzīves aktualitātēm, jo Zigurds Neimanis savā iestudējumā tēlu dzīvei piešķīris ne tikai pikantu noskaņu, jaunas aprises, bagātīgu muzikālo fonu, deju partitūras. Skatītājus priecēs arī īsts uguns šovs un neparasti burvju triki.

  Stāsta centrā ir Karaliene, kura nonāk neapskaužamā situācijā - jāglābj sava reputācija. Viņas vienīgā cerība ir trīs musketieru palīdzība. Viss pat varētu būt vienkārši, ja vien Milēdija nebūtu gatava uz visu, lai Karalienes plāns izgāztos. Atrisināt radušos problēmu var tikai ar maģijas palīdzību. Kā pārvarēt esošos šķēršļus un nekrist par upuri Milēdijas intrigām – to un daudz ko citu izrādē risinās Latvijā populāri un iemīļoti mākslinieki - Samanta Tīna, Antra Stafecka, Roberto Meloni, Nikolajs Puzikovs, Zigurds Neimanis, Imants Strads un citi.

  Šis nebūs tikai stāsts par nedaudz naivo Karali, greizsirdīgo Milēdiju, pārgalvīgo Karalieni un tai uzticīgajiem trim Musketieriem, šis būs stāsts arī par tām lietām, ko katrs pazīstam - par vīru draudzību un izklaidēm un sieviešu mūžseno ieroci - šarmu.


  Biļetes jau pārdošanā: EUR 7,- 10,- 12,-

  Tuvojoties pasākumiem biļešu cenas var mainīties.

   

  19.08.2017
  1.septembrī

  1.septembrī

  01.09.2017
  Mūžīgais unisons

  Mūžīgais unisons

   

   

  Varis Vētra un Jānis Paukštello piedāvā koncertu

  "MŪŽĪGAIS UNISONS atmiņu līkločos"

   

  Tautā iemīļotie aktieri JĀNIS PAUKŠTELLO un VARIS VĒTRA uzaicina atcerēties tos laikus , kad zāle bija zaļāka un debesis zilākas. Bezbēdīgajās dziesmās, kurās kādreiz ansamblī “MŪŽĪGAIS UNISONS” vienojās četri jauni zēni, atmiņās sadziedāsies šoreiz tikai divi no viņiem.

  Ansamblis tika izveidots astoņdesmito gadu sākumā. Šo muzikālo kvartetu izveidoja aktieri IVARS KALNIŅŠ, JĀNIS PAUKŠTELLO, VARIS VĒTRA un ANDRIS BĒRZIŅŠ.

  Pateicoties savai bezrūpībai, fantastiskajai humora izjūtai, kas mūzikas skaņās strāvoja un veiksmīgi apvienojās arī skatuviskajos priekšnesumos, "MŪŽĪGAIS UNISONS" ieguva lielu popularitāti un atzinību!

  Slavas virsotnē "MŪŽĪGAIS UNISONS" savulaik izbraukājis gandrīz visu Latviju.

  Mainoties grupas dalībnieku interesēm, kvartets izbeidza aktīvo koncertdarbību.

  Koncertā būs dzirdamas arī VARA VĒTRAS oriģinālkompozīcijas - ''Māmiņai '', ''Tu esi skaista visos niekos sīkumos'', kā arī visiem zināmās Maestro zelta dziesmas ''Cielaviņa '', ''Brauciet lēnām pār tiltu draugi '' un citas, bez kurām JĀŅA PAUKŠTELLO programma nebūtu iedomājama.

  To visu papildinās mākslinieku fantastiskā humora izjūta un skaistā JĀŅA PETERA mīlas dzeja.

  Jebkura mūzika dzīvo tik ilgi, kamēr to atceras... Ļausimies šīm atmiņām visi kopā !

   

  Koncerts Tukuma pilsētas kultūras namā notiks 29.septembrī 19:00

  Biļetes jau pārdošanā: EUR 8,- 10,- 12,- 15,-

   

  29.09.2017
  Roks ir dzīvs!

  Roks ir dzīvs!

   

   

  2017.gadā Latvijas roka leģenda: ģitārists, komponists un hītu autors Harijs Zariņš svinēs 60.dzimšanas dienu. Reizē tiks atzīmēta arī dziedātāja Ata Ieviņa 30 gadu jubileja! Abi mūziķi kopā ar draugiem ieplānojuši koncertus"Tu un es" un pirmie izskanēs jau šī gada vasarā.

  Uzstāsies: Aija Andrejeva, Dināra Rudāne, Antra Stafecka, Alex, Ieva Sutugova, Jānis Buķelis (Buks) grupa COLT un citi viesi.

  Koncertos skanēs tās dziesmas, kurām Harijs lielākoties ir mūzikas un vārdu autors: "Tu un es", "Rozā lietus", "Pēdējā pietura", "Šonakt" u.c., bet būs arī dziesmu pirmatskaņojumi, kas radīti speciāli šiem koncertiem!

  Atis Ieviņš saka: "Rokmūzika vieno! Tā vienmēr bijis un būs. Tā vieno dažādas paaudzes, atšķirīgus viedokļus, valodas, tautas... Tā spēj apvienot mīlu un šķiršanās sāpes, dusmas un prieku vienā liriskā roka skaņdarbā, kas nevienu neatstāj vienaldzīgu".

   

  Tukuma Kultūras namā koncertprogramma

  Tu un es” izskanēs

  14.oktobrī 18:00

   

  Biļešu cenas: EUR 10,- 12,- 15,-

   

   

  14.10.2017
  Dod, Dieviņi!

  Dod, Dieviņi!

   

  10.novembrī Tukumā notiks Tradicionālais Latvijas svētku koncerts

  Šoreiz tā nosaukums - Dod, Dieviņi!

  Jau devīto gadu "ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā" top kopīga dāvana Latvijai dzimšanas dienā – valsts svētku mēnesī pie skatītājiem dosies jauna muzikāla programma „DOD, DIEVIŅI”, šoreiz godā ceļot latviešu tautas gaišāko un vērtīgāko gara mantojumu, kas izdziedāts liek ietrīsēties ikviena latvieša sirdij un dziedē to.

  Etniski stilizētā koncertuzvedumā satiksies Antra Stafecka, Dainis Skutelis, Anmary, Uģis Roze, Valters Frīdenbergs, Kristīne Kārkle (balss, vijole), Kristaps Krievkalns (taustiņi), Edgars Kārklis (dūdas, akordeons), Ilze Grunte (ģitāra, arfa), Armands Treilihs (bass), Gundars Lintiņš (sitamie instrumenti), dejotāji Egija Abaroviča, Reinis Rešetins, Liene Grava un Ģirts Bisenieks. Koncertuzvedumā skanēs gan latviešu tautas dziesmas, gan Imanta Kalniņa, Jāņa Lūsēna, Zigmara Liepiņa, Raimonda Paula, Mārtiņa Brauna, Raimonda Tigula, Ainara Mielava, Ulda Marhilēviča, Kārļa Lāča u.c. komponistu melodijas.

  Kā stāsta koncerta „Dod, Dieviņi” producents Aigars Dinsbergs, „ar dziesmas, tautas instrumentu un dejas sintēzi, video un gaismu partitūrām, specefektiem, apģērbu zīmola MAYRA īpaši šūdinātiem tērpiem un vēl neredzētu skatuves vizuālo ietērpu un formu skatītājam atklāsim cilvēka mūža ritējumu, sajūtot mūsu iekšējo spēku, savas zemes, tautas mīlestību un nepārprotamo Dieva klātbūtni ik visā, ko darām, par ko sapņojam un kam ticam.”

  Koncertuzvedumu caurvīs maģiskie spēka vārdi – ikdienā skaitāmās latviskās mantras – spēka, zināšanu un enerģijas aktivizēšanai, domas, vēlējumu nostiprināšanai un grūtību pārvarēšanai, veselībai, pašapziņai un veiksmei, kas mūs atver sirds gudrībai, dod spēkus pārvarēt bailes, saprast savas patiesās spējas, sakārtot dzīves svarīgākās lietas atbilstoši Visuma likumiem un rast sevī mīlestības piepildījumu.

   

  Biļetes jau pārdošanā. Cenas: EUR 12,- 15,- 18,- 20,-

  10.11.2017
  Smaidiet un labi būs!

  Smaidiet un labi būs!

   

  24.novembrī 19:00

  svinot savu 5 gadu jubileju, mūziķu apvienība „Vintāža" jaunajā koncertprogrammā

  „SMAIDIET UN LABI BŪS!”

  kopā ar Aināru Ančevski, Normundu Rutuli, Rūtu Dūdumu un Gintu Krievkalni

  uzburs muzikālu, smeldzes un humora piesātinātu gleznu katram melodiskas,

  latviskām intonācijām pilnas un patiesas mūzikas mīļotājam.

   

  Biļetes jau pārdošanā! Cenas: 8,- 10,- 12,-

   

  24.11.2017
  Kaķīša dzirnavas

  Kaķīša dzirnavas

   

   

  3.decembrī 12:00 Tukuma pilsētas Kultūras namā

   

  Grupas “Raxtu Raxti” koncertprogramma ”KAĶĪŠA DZIRNAVAS”

   

  Grupa Raxtu Raxti:

  Kristīne KĀRKLE – PURIŅA, balss, vijole

  Marts Kristiāns KALNIŅŠ, balss, taustiņinstrumenti

  Kārlis AUZĀNS, čells, ģitāra

  Edgars KĀRKLS, akordeons, dūdas

  Armands TREILĪHS, basģitāra

  Miķelis VĪTE, sitaminstrumenti

  dejotāji Lauras GRAVAS vadībā

  Karina BĒRZIŅA, koncerta vadītāja

  Gita STRAUSTIŅA, videomāksliniece

   

  Programmā...

  ”Reiz vecos laikos, kad tie labie gadi bij`, vienam kaķītim bij` dzirnavas. Viņas gāja dien' un nakti: murra, murra, murr...”. Tā sākas Kārļa Skalbes skaistā pasaka, kas godam kļuvusi par latviešu visiemīļotāko grāmatiņu. Bet nu pasaka jaunas krāsas ieguvusi, pateicoties muzikālās apvienības Raxtu Raxti latviskajā stīgā sakņotajai mūzikai, horeogrāfes Lienes Gravas izaustajiem deju rakstiem un Gitas Straustiņas videomākslai. Uz skatuves dzīvos tik daudzi šīs pasakas tēli: Baltais kaķītis, Melnais Runcis, Velni, Raganas, Suns un Govs, Pagraba meistara kundze un Inspektora kungs, vecais pavārs, princese Ilzīte un slimais Ķēniņš. Marta Kristiana Kalniņa un Kristīnes Kārkles skanīgās balsis papildinās dūdas un akordeons, čells un mandolīna, ģitāra un sitaminstrumenti, un pat senais harmonijs. Bet pāri visam – pasakas galvenā doma - lai pasaulē vairojas prieks!

  Programmā: latviešu tautas mūzika oriģinālās aranžijās

   

  Biļešu cenas: iepriekšpārdošanā EUR 6,- pasākuma dienā EUR 8,- 

  Vietu skaits ir ierobežots un kavētāji zālē netiks ielaisti!

   

   

   

  03.12.2017
  Senas dziesmas...

  Senas dziesmas...

   

   

  3.februārī 19:00

   

  Brāļu Auzānu un Slavenā Jersikas orķestra koncertprogramma

   

  “Uzliec veco gramofonu”.

   

  Skanēs populārās, savulaik padomju varas aizliegtas dziesmas no

  „Čikāgas piecīšu“, Larisas Mondrusas, Ilmāra Dzeņa un daudzu citu izpildītāju repertuāra.

   

  Biļešu cenas: EUR 8,- 10,- 12,- 15,-

   

  03.02.2018
  Ed.Rozenštrauham - 100

  Ed.Rozenštrauham - 100

   

  Dzimis vienā gadā ar Latvijas valsti.

  Atmodas laika simbols.

  Latviešu tautas likteņu iemiesotājs.

  Likteņdzirnu melderis.

  Tautas dziesminieks EDUARDS ROZENŠTRAUHS.

  Viņa dziesmas vēl aizvien zina katrs latvietis.

  2018.gada augustā leģendārajam, daudzu latviešu iemīļoto dziesmu autoram un izpildītājam Eduardam Rozenštrauham apritētu 100. Tādēļ, godinot izcilā ziņģu meistara piemiņu, 2018.gada pavasarī (februārī un martā) notiks Eduarda Rozenštrauha simtgades jubilejas koncerti „BIJ’ VASARA TOREIZ TIK ZAIGA...”

  Normunda Rutuļa, Daiņa Skuteļa, Anmary, Normunda Zuša, Gintas Krievkalnas, Ata Auzāna un Oranžo meiteņu trio izpildījumā jaunos aranžējumos skanēs gan visiem labi zināmās dziesmas „Zilais lakatiņš” , „Vecās likteņdzirnas”, „Zelta cauna”, „Pa kuru laiku nosirmoja jūra”, „Ai, māte Latgalē”, „Drauga vārdi”, „Meitenei no manas klases”, „Kolumbīne”, „Kādai meičai Cesvainē”, „Atmiņas”, „Vecpiebalgas ūdensrozes” u.c., gan arī mazāk dzirdētas melodijas. Uz skatuves tiks demonstrēti arī vēsturiski videokadri, foto un videoatmiņas.

   

  Jau pieejamas biļetes uz

  Eduarda Rozenštrauha simtgades koncertu

  Tukuma Kultūras namā

  2018.gada 9.martā

  Sākums 19:00

  Biļešu cenas: EUR 10,- 12,- 15,- 18,-

   

   

  09.03.2018
  Rozenštrauha 100-gadei

  Rozenštrauha 100-gadei

   

  Es.Rozenštrauha 100-gades dižkoncerts

  Tukumā, Durbes estrādē

  2018.gada 10.augustā 20:00

   

  Komponists Eduards Rozenštrauhs ir mūsu valsts vienaudzis, kura simto gadskārtu mēs atcerēsimies 2018. gada 13. augustā Dzintaru koncertzālē kā arī Tukumā, Bauskā, Alūksnē un Jēkabpilī - komponista apaļajai dzimšanas dienai veltītajos dziesmu festivāla dižkoncertos.
  Tajos gandrīz viss būs kā 1988. gadā, kad Raimonds Pauls reabilitēja tautā mīlēto, bet oficiālās varas neatzīto dziesminieku ar tik sarežģīto likteni. Būs neatkārtojamās Eduarda Rozenštrauha dziesmas, ko orķestra "Vintāža" pavadībā izpildīs Viktors Lapčenoks, Žoržs Siksna, Andris Daņiļenko, Dainis Porgants un citi mākslinieki.
  Koncerta starpbrīdī savu pirmizrādi piedzīvos dokumentālā filma par Eduardu Rozenštrauhu, kurā būs ne tikai intervijas ar komponista līdzgaitniekiem, bet arī unikālas, līdz šim plašākai sabiedrībai nezināmas video liecības par izcilo komponistu.
  Koncertos skanēs populārākās komponista Eduarda Rozenštrauha dziesmas - "Zilais lakatiņš", "Vecpiebalgas ūdensrozes", "Ai, māte Latgale", "Kolumbīne", "Kādai meičai Cesvainē", "Meitenei no manas klases" un citi skaņdarbi, bet pēc koncertiem Tukumā, Jēkabpilī, Bauskā un Alūksnē notiks zaļumballe (iekļauta koncerta biļetes cenā!).
  Ieeja koncerta norises vietā - stundu pirms sākuma. Apmeklētājiem līdz 5 gadu vecumam, kas ierodas vecāku pavadībā, ieeja bez maksas.
   
  Biļetes jau nopērkamas: EUR 7,- 8,- 10,- 12,-
   

   

  10.08.2018