Kurzemes radio
NTZ - Neatkarīgās Tukuma Ziņas
Raeco SIA
Tukuma novads
 • 2013
 • 2014
 • 2015
 • 2016
 • 2017
 • Roks ir dzīvs!

   

  6.septembrī, 1.Latvijas Rokkafejnīcas mājīgajās telpās leģendārais mūziķis Harijs Zariņš kopā ar draugiem prezentēja savu jaunāko veikumu - dziesmu "Man ir viss" (to iedziedājusi Aija Andrejeva) un pastāstīja par šoruden gaidāmo jubilejas tūri "Tu un es".
  "Esmu Aijai apsolījis, ka ik pa brīdim viņai uzrakstīšu kādu dziesmu; tagad savu solījumu esmu izpildījis, un ceru, ka cilvēkiem šis skaņdarbs, kas stāsta par mūžseno tēmu - mīlestību -, patiks," teic mūziķis. Savukārt par šoruden gaidāmo 60 gadu jubilejas tūri "Tu un es" Harijs Zariņš teic: "Lai gan cipars 60 diez kā man nepatīk, tomēr jubilejas ir jāsvin, un to nolēmu darīt, sarīkojot koncerttūri, kurā piedalīsies mani mīļākie dziedātāji un domubiedri: Alex, Aija Andrejeva, Dināra Rudāne, Antra Stafecka un Buks (Jānis Buķelis) un, protams, grupa "COLT". Turklāt pie viena svinēsim arī dziedātāja Ata Ieviņa 30 gadu jubileju, un man šķiet, ka šis gadskaitlis izskatās daudz labāk par manējo." Koncertos skanēs gan Harija Zariņa, gan Rolanda Majora dziesmas visdažādākajos salikumos - nebijušos un interesantos duetos un trio, taču pagaidām netiek atklāts, kuri dziedātāji tajos apvienosies, jo, kā saka jubilārs - nav interesanti uzreiz atklāt visas kārtis. "Protams, programmā esam iekļāvuši manas zināmākās un populārākās dziesmas, taču šoreiz došu vārdu arī Rolanda rakstītajām dziesmām, jo pēdējā laikā pats vairāk esmu pievērsies tieši dziesmu tekstu sacerēšanai," vēl piebilst H.Zariņš.

  Savukārt Atis Ieviņš saka: "Rokmūzika vieno! Tā vienmēr bijis un būs. Tā vieno dažādas paaudzes, atšķirīgus viedokļus, valodas, tautas... Tā spēj apvienot mīlu un šķiršanās sāpes, dusmas un prieku vienā liriskā roka skaņdarbā, kas nevienu neatstāj vienaldzīgu".

   

  Tukuma Kultūras namā koncertprogramma

  Tu un es” izskanēs

  14.oktobrī 18:00

   

  Biļešu cenas: EUR 10,- 12,- 15,-

   

   FOTOGALERIJA no pasākuma pieejama šeit: https://failiem.lv/u/zt9krafe