Kurzemes radio
NTZ - Neatkarīgās Tukuma Ziņas
Raeco SIA
Tukuma novads
 • 2013
 • 2014
 • 2015
 • 2016
 • 2017
 • Trīs musketieri

   

  Šovasar Latvijas brīvdabas estrādēs viesojas

  izklaidējoša izrāde visai ģimenei - “Trīs musketieri”.

   Tukumā, Durbes estrādē - 19.augustā 18:00

  Vecmeistars Zigurds Neimanis izveidojis humora, dziesmu un deju caurstrāvotu iestudējumu pēc daudzu paaudžu sirdis iekarojušā A.Dimā (tēva) romāna “Trīs musketieri”.

  Neskatoties uz to, ka muzikālās izrādes varoņu neparastie piedzīvojumi un negaidītie pārpratumi risinās tālajos viduslaikos, uzveduma skatītāji varēs pasmaidīt arī par daudzām atsaucēm uz mūsdienu dzīves aktualitātēm, jo Zigurds Neimanis savā iestudējumā tēlu dzīvei piešķīris ne tikai pikantu noskaņu, jaunas aprises, bagātīgu muzikālo fonu, deju partitūras. Skatītājus priecēs arī īsts uguns šovs un neparasti burvju triki.

  Stāsta centrā ir Karaliene, kura nonāk neapskaužamā situācijā - jāglābj sava reputācija. Viņas vienīgā cerība ir trīs musketieru palīdzība. Viss pat varētu būt vienkārši, ja vien Milēdija nebūtu gatava uz visu, lai Karalienes plāns izgāztos. Atrisināt radušos problēmu var tikai ar maģijas palīdzību. Kā pārvarēt esošos šķēršļus un nekrist par upuri Milēdijas intrigām – to un daudz ko citu izrādē risinās Latvijā populāri un iemīļoti mākslinieki - Samanta Tīna, Antra Stafecka, Roberto Meloni, Nikolajs Puzikovs, Zigurds Neimanis, Imants Strads un citi.

  Šis nebūs tikai stāsts par nedaudz naivo Karali, greizsirdīgo Milēdiju, pārgalvīgo Karalieni un tai uzticīgajiem trim Musketieriem, šis būs stāsts arī par tām lietām, ko katrs pazīstam - par vīru draudzību un izklaidēm un sieviešu mūžseno ieroci - šarmu.


  Biļetes jau pārdošanā: EUR 7,- 10,- 12,-

  Tuvojoties pasākumiem biļešu cenas var mainīties.