Kurzemes radio
NTZ - Neatkarīgās Tukuma Ziņas
Raeco SIA
Tukuma Brāļi
Tukuma novads
KINO - februārī

KINO - februārī

 

Nākamā mēneša

KINO DIENĀ 15.februārī

 

13.00 animācijas filma visiem vecumiem  - “PROJĀM”

Tā ir 2019.gada filma, ko pilnībā izveidojis Gints Zilbalodis — viņš ir savas pilnmetrāžas debijas filmas režisors, animators, producents, scenārija un mūzikas autors. Jaunā režisora panākumi ir sensacionāli : filma atzīta par gada labāko latviešu animācijas filmu "Lielajā Kristapā", nominēta starp 32 vislabākajām animācijas filmām ASV Kinoakadēmijas balvai "Oskars", vinnējusi vislielākā un nozīmīgākā  Eiropas animācijas festivāla Anesī (Francija) konkursa skati “Feature Film Contrechamp” un izvirzīta nominācijai par labāko mūziku "Annie Award" Losandželosā.

Pēc lidmašīnas avārijas galvenais varonis attopas uz noslēpumainas salas, kur plešas meži, tuksneši un lagūnas. Taču uz šīs salas mīt arī milzīgs, tumšs gars, kurš sāk puisi vajāt. Lai izglābtos un atgrieztos mājās, puisis dodas izaicinošā ceļojumā pāri salai kopā ar savu jauniegūto draugu — mazu putnēnu.

Filmas garums: 1 st. 14 min.

Biļete EUR 2 (jāiegādājas bērniem no 7 g.v.) 

16.00 pieaugušajiem filma “Nekas mūs neapturēs”

Harizmātiskais mūzikas producents Ralfs (Andris Keišs) sava nepiekāpīgā rakstura dēļ pārliecina sievu un mīļāko sadzīvot vienā īpašumā, kur turklāt vēl mīt viņa divpadsmitgadīgā meita. Pretēji gaidītajam, eksperiments pārvēršas nežēlīgā cīņā katram par savām interesēm.

Filmas garums: 1 st. 39 min.

Pirms seansa būs tikšanās ar režisoru Andri Gauju un aktrisi Elzu Gauju.

Biļete EUR 3

15.02.2020
Unikāls neona šovs

Unikāls neona šovs

 

Jau 16.februārī 14:00

Tukuma pilsētas kultūras namā

viesosies īpašs neona gaismu šovs, kas Latvijā ir apskatāms pirmo reizi.

Šova laikā būs vērojamas dažādas gaismas, aizraujoši notikumi un neskaitāmi ceļojumi laikā. Laika mašīna jūs pārcels atpakaļ pagātnē un nogādās nākotnē. Senā Ēģipte, pirāti, citplanētieši, lāzercilvēki un citi stāsti gaida jūs. Pašas modernākās gaismu datortehnoloģijas, neona maģijas priekšnesumi pārsteigs gan mazos, gan lielos skatītājus.

Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju kopā jautri un emocijām bagāti pavadīt laiku!

Biļetes visās “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

Bērniem  līdz 3 gadiem ieejas bezmaksas (vecāku pavadībā un neaizņemot papildu sēdvietu).

16.02.2020
Mocarts.Kuzma.Džezs

Mocarts.Kuzma.Džezs

 

Sestdien, 22.februārī 17.00

Tukuma pilsētas kultūras namā muzicēs:

Liepājas Simfoniskā orķestra mazais sastāvs jaunā un talantīgā diriģenta Gunta Kuzmas vadībā.

Solisti koncerta ortrajā daļā būs Latvijā labi zināmi džezmeņi – saksofonists Gints Pabērzs, kontrabasists Edvīns Ozols un sitaminstrumentālists Artis Orubs.

Biļetes iegādājamas "Biļešu Paradīze" kasē.

22.02.2020
KINO - martā

KINO - martā

 

KINO DIENĀ 21.martā

 

13.00 animācijas filma “Karalienes Korgijs”

Pilnmetrāžas animācijas filma “Karalienes Korgijs” ir sirsnīgs stāsts par britu karaļnama sunīti, kas paņēmis brīvsoli un uz laiku izbēdzis, lai iekultos dažādos jautros piedzīvojumos.

Filmas garums 1 st. 32 min.

Biļete EUR 2 (jāiegādājas bērniem no 7 g.v.).

16.00 filma “Klases salidojums 2”

Filmas garums 1 st. 30 min.

Biļetes EUR 4 (iegādājamas "Biļešu Paradīze" kasēs)

21.03.2020
Biļetes izpirktas!

Biļetes izpirktas!

 

Iepriekšpārdošanā “Biļešu Paradīze” kasēs

(arī Tukuma pilsētas kultūras namā)

vēl ir pieejamas biļetes

uz 2020.gada 17.aprīļa programmu "VIENREIZ JAU VAR”,

kas ir vienreizējs Baibas Sipenieces - Gavares iznācies stāvizrādes formā ar bufetes elementiem.  

“Šajā savā pirmajā stāvizrādē es gribu dalīties ar tiem notikumiem, kuri, pateicoties ārkārtīgi vēlīgam liktenim, ar mani ir notikuši - kāzas, bēres, apkūlības - ar visu, kas sakrājies.

Turklāt tie no manis nekur neiet prom, tāpēc nu šī būs tā reize, kad tas viss “nāks ārā", " saka Baiba.

Izrādes sākums pl.19.00.

 

17.04.2020
KINO - aprīlī

KINO - aprīlī

 

KINO DIENA ir klāt!

18.aprīlī 16.00

režisora Viestura Kairiša 2020.gada filma

"Pilsēta pie upes" - "Piļsāta pi upis"

Ansim ir nevainīga profesija - daiļkrāsotājs, un viņš ir pieprasīts pie visām varām, kas nomainās īsā laika posmā pagājušā gadsimta 30. gadu beigās. Patosa pilnos ulmaņlaikus nomaina skarbie komunistu, tad nacistu režīmi... Viņa iecerētā ir ebreju meitene Zisla, taču jaunās sievietes tēvs liek mīlai šķēršļus. Sagadās tā, ka šajā laikā Anša dzīvē uzrodas arī glītā latviete Naiga. Starp trīs varām, kas sabradā Anša pilsētu, divām sievietēm, kas plosa viņa sirdi, iespējama tikai viena izvēle.

Galveno varoni Ansi filmā atveido Dāvis Suharevskis, viņa partneri ir lieliskie latviešu aktieri Agnese Cīrule ("Homo Novus", seriāls "Sarkanais mežs") un Gundars Āboliņš ("Homo Novus", "Bille"), arī leģendārais lietuviešu aktieris Jozs Budraitis, kā arī čehu aktrise Brigita Cmuntova.

Filma latviešu, latgaliešu, krievu un vācu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Žanrs: drāma, vēsturiska, romantika

Ieteicamais vecums: 12+

Biļete EUR 3

18.04.2020
Rokopera "Mauglis"

Rokopera "Mauglis"

 

Ceturtdien, 22.oktobrī 19.00

Tukuma pilsētas kultūras namā

rokopera "Mauglis"

Rokopera "Mauglis" ir viens no zināmākajiem dzejnieka Ulda Bērziņa un komponista Mārtiņa Brauna kopdarbiem, kas savu pirmiestudējumu piedzīvoja 1982. gadā Jaunatnes teātrī. 2020.gadā top jauns iestudējums režisora Jāņa Mūrnieka, horeogrāfes Sanitas Misikas un producenta Jura Millera vadībā. Tajā piedalīsies Igors Siliņš, Kārlis Tols, Dace Makovska, Jānis Jarāns, Elīna Bojarkina, Edgars Lipors, Artūrs Biķernieks, u.c. aktieri un dziedātāji, kā arī aptuveni 50 TDA "Dzintariņš" dejotāju.

"Jauna ēra", "Brīnišķīgais medījums" - tie ir tikai daži no lieliskajiem skaņdarbiem, kas skanēs šajā izrādē!

Biļete jāiegādājas katram skatītājam (arī bērniem - neatkarīgi no vecuma un neatkarīgi no tā, vai bērns sēž atsevišķā krēslā vai pieaugušajam klēpī).

Biļešu cenas: EUR 10, 12, 15

Pasākuma laikā var tikt veikta foto, video un audio fiksēšana, ko veic pasākuma rīkotājs, ar mērķi šos ierakstus izplatīt un padarīt pieejamus sabiedrībai, organizatora izvēlētā kārtībā, apjomā un laikā. Ierakstu veikšanas laikā var tikt fiksēti atsevišķi skatītāji un skatītāju grupas. Iegādājoties biļeti, pasākuma apmeklētājs piekrīt šiem noteikumiem un neiebilst pret tiem. Pasākuma rīkotājs patur tiesības veikt izmaiņas pasākuma dalībnieku sastāvā bez iepriekšēja brīdinājuma.

 

22.10.2020
Laipni aicinām!

Laipni aicinām!

31.12.2020