Kurzemes radio
NTZ - Neatkarīgās Tukuma Ziņas
Raeco SIA
Tukuma Brāļi
Tukuma novads
KASES darba laiks

KASES darba laiks

 

Kases darba laiks

OTRDIEN - PIEKTDIEN

10.00 - 14.00

Kases tālrunis  28344637

14.04.2020
Būs 30.oktobrī

Būs 30.oktobrī

 

Stāvizrāde ar bufetes elementiem

"VIENREIZ JAU VAR”

pārcelta uz 30.oktobri 19.00

Iegādātās biļetes derīgas

 

 

 

 

17.04.2020
KINO - aprīlī

KINO - aprīlī

 

KINO DIENA ir klāt!

18.aprīlī 16.00

režisora Viestura Kairiša 2020.gada filma

"Pilsēta pie upes" - "Piļsāta pi upis"

Ansim ir nevainīga profesija - daiļkrāsotājs, un viņš ir pieprasīts pie visām varām, kas nomainās īsā laika posmā pagājušā gadsimta 30. gadu beigās. Patosa pilnos ulmaņlaikus nomaina skarbie komunistu, tad nacistu režīmi... Viņa iecerētā ir ebreju meitene Zisla, taču jaunās sievietes tēvs liek mīlai šķēršļus. Sagadās tā, ka šajā laikā Anša dzīvē uzrodas arī glītā latviete Naiga. Starp trīs varām, kas sabradā Anša pilsētu, divām sievietēm, kas plosa viņa sirdi, iespējama tikai viena izvēle.

Galveno varoni Ansi filmā atveido Dāvis Suharevskis, viņa partneri ir lieliskie latviešu aktieri Agnese Cīrule ("Homo Novus", seriāls "Sarkanais mežs") un Gundars Āboliņš ("Homo Novus", "Bille"), arī leģendārais lietuviešu aktieris Jozs Budraitis, kā arī čehu aktrise Brigita Cmuntova.

Filma latviešu, latgaliešu, krievu un vācu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Žanrs: drāma, vēsturiska, romantika

Ieteicamais vecums: 12+

Biļete EUR 3

18.04.2020
Būs 6.septembrī

Būs 6.septembrī

 

Ralfs EILANDS
Katrīna KABIŅECKA
Liepaja Music Orchestra
koncertā PIEDZĪVO BRĪNUMU MULTFILMĀS

Svētdien, 6. septembrī | 14.00 | Tukuma pilsētas kultūras namā

Multfilmu mūzikas programma, kas sajūsminās ikvienu - gan bērnus, gan viņu vecākus ar dziesmām no visu laiku populārākajām animācijas filmām - Karalis Lauva, Ledus sirds, Mazā nāriņa, Šreks, Nejaukais es, Tarzāns, Džungļu grāmata, Troļļi, Aristokaķi, Sniegbaltīte, Lēdija un klaidonis, Mošķīši un daudzām citām.
Tā būs muzikāla tikšanās kopā ar fantastiskiem solistiem RALFU EILANDU un KATRĪNU KABIŅECKU, kā arī enerģiskajiem un atraktīvajiem Liepājas Melngaiļskolas bigbenda (Liepaja Music Orchestra) mūziķiem Jāņa Ivuškāna vadībā.
Koncertā varēs baudīt ne tikai lielisku mūziku, bet arī vērot animācijas filmu fragmentus, kas noteikti piesaistīs pašu mazāko koncerta apmeklētāju uzmanību.
Biļetes iepriekšpārdošanā visās “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv

24.04.2020
Būs 24.oktobrī

Būs 24.oktobrī

Anketa

09.05.2020
Rokopera "Mauglis"

Rokopera "Mauglis"

 

Ceturtdien, 22.oktobrī 19.00

Tukuma pilsētas kultūras namā

rokopera "Mauglis"

Rokopera "Mauglis" ir viens no zināmākajiem dzejnieka Ulda Bērziņa un komponista Mārtiņa Brauna kopdarbiem, kas savu pirmiestudējumu piedzīvoja 1982. gadā Jaunatnes teātrī. 2020.gadā top jauns iestudējums režisora Jāņa Mūrnieka, horeogrāfes Sanitas Misikas un producenta Jura Millera vadībā. Tajā piedalīsies Igors Siliņš, Kārlis Tols, Dace Makovska, Jānis Jarāns, Elīna Bojarkina, Edgars Lipors, Artūrs Biķernieks, u.c. aktieri un dziedātāji, kā arī aptuveni 50 TDA "Dzintariņš" dejotāju.

"Jauna ēra", "Brīnišķīgais medījums" - tie ir tikai daži no lieliskajiem skaņdarbiem, kas skanēs šajā izrādē!

Biļete jāiegādājas katram skatītājam (arī bērniem - neatkarīgi no vecuma un neatkarīgi no tā, vai bērns sēž atsevišķā krēslā vai pieaugušajam klēpī).

Biļešu cenas: EUR 10, 12, 15

Biļetes iepriekšpārdošanā visās “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv

Pasākuma laikā var tikt veikta foto, video un audio fiksēšana, ko veic pasākuma rīkotājs, ar mērķi šos ierakstus izplatīt un padarīt pieejamus sabiedrībai, organizatora izvēlētā kārtībā, apjomā un laikā. Ierakstu veikšanas laikā var tikt fiksēti atsevišķi skatītāji un skatītāju grupas. Iegādājoties biļeti, pasākuma apmeklētājs piekrīt šiem noteikumiem un neiebilst pret tiem. Pasākuma rīkotājs patur tiesības veikt izmaiņas pasākuma dalībnieku sastāvā bez iepriekšēja brīdinājuma.

 

22.10.2020
Daudz laimes, Latvija!

Daudz laimes, Latvija!

 

Ceturtdien, 19.novembrī 19.00

Tukuma pilsētas kultūras namā

Jau divpadsmit gadus "ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā" top kopīga dāvana Latvijai dzimšanas dienā – valsts svētku mēnesī pie skatītājiem atkal dosies jauna muzikāla koncertprogramma  „DIEVA DĒLI.  SAULES MEITAS”,  šoreiz godā ceļot tautas dziesmas.

Nav līdzvērtīga garīgā mantojuma latviešu tautai arī pasaules kontekstā kā tautas dziesmas. Tas ir unikāls materiāls, kurā dziļākās zināšanas par pasauli, cilvēka dzīvi un morāles vērtībām ietvertas viegli uztveramā un tēlainā formā. “Ja latvietis grib iepazīt sevi, viņam jāiepazīst tautasdziesmas. Tāpēc ir tik ļoti svarīgi tās atkal un atkal izdzīvot. Izdzīvot laikam  atbilstošā formā, ar izcilu mūziķu dalību un sajūtot tās daudzveidīgās nianses mūzikā, kas raksturo īsti latviskās noskaņas”, uzsver jaunā koncertuzveduma producents Aigars Dinsbergs.

Koncertprogrammā “DIEVA DĒLI. SAULES MEITAS” atkal satiksies publikas iemīļotie dziedātāji Kristīne Kārkle, Andris Ērglis, Anmary, Dainis Skutelis, Antra Stafecka un Rihards Lepers. Līdzīgi kā pirms vairākiem gadiem tapušajā programmā „Manas tautas dziesmas”, arī šoreiz tautas melodijas jaunos, etnopopa manierē veidotos aranžējumos radīs sava aroda lietpratēji – Jānis Strazds un Kristīne Kārkle. Arī pavadošais instrumentālistu sastāvs šoreiz būs vitāls un dzīvespriecīgs – Jānis Strazds (taustiņinstrumenti),  Kristīne Kārkle (vijole), Edgars Kārklis (dūdas, stabules, akordeons), Jānis Kalniņš (ģitāra), Valters Sprūdžs (bass), Miķelis Vīte (sitaminstrumenti), Ansis Jansons (kokle).

Lai tautasdziesmu dvēsele atdzimst skatuves mūziķu sirdīs, kopā ar klausītāju sirdīm rezonējot lepnumā, pateicībā par mūsu tautu un valsti!

Organizē „Producentu grupa 7”.

 

19.11.2020
Laipni aicinām!

Laipni aicinām!

31.12.2020