Kurzemes radio
NTZ - Neatkarīgās Tukuma Ziņas
Raeco SIA
Tukuma Brāļi
Tukuma novads
Kino diena klāt!

Kino diena klāt!

 

Sestdien, 26.oktobrī - KINO DIENA ir klāt!

 

13.00  seansā bērniem animācijas filma

"Kukainīši" 2 - uz tāltālo krastu

Kad pār ieleju sāk birt pirmās sniegpārslas, kukainīši steidz rūpēt rezerves ziemai. Diemžēl pārtikas gādāšanas operācijas laikā maza mārīte iekrīt kastē, kas tiek nosūtīta uz Karību salām! Ir tikai viens risinājums – izveidot specvienību, kas dosies viņai palīgā uz otru pasaules malu. Jauna pasaule, jaunas tikšanās, jaunas briesmas… Vai glābēji paspēs ierasties laikus? Kukainīši atgriezušies uz lielajiem ekrāniem ar jauniem piedzīvojumiem!

Filmas garums 92 minūtes

Biļetes cena EUR 2,- (bērniem no 7 g.v. jāiegādājas biļete)

16.00 pieaugušajiem spēlfilma "Jelgava '94" (1 st. 26 min.)

Viesosies arī režisors Jānis Ābele. Laipni aicinām uz tikšanos!

26.10.2019
Kino diena ir klāt!

Kino diena ir klāt!

 

Sestdien, 26.oktobrī - KINO DIENA ir klāt!

 

13.00  seansā bērniem animācijas filma "Kukainīši" 2 - uz tāltālo krastu.

Biļetes cena EUR 2,- (bērniem no 7g.v. jāiegādājas biļete)

 

16.00  Filma "Jelgava '94" un tikšanās ar režisoru Jāni Ābeli 

Klajā nākusi Jura Podnieka studijas spēlfilma "Jelgava '94", kas veidota pēc latviešu rakstnieka Jāņa Joņeva tāda paša nosaukuma romāna motīviem. Režisors – Jānis Ābele, scenārija autors – Matīss Gricmanis, operators – Aigars Sērmukšs, mākslinieks – Aivars Žukovskis, producente – Antra Cilinska.

Filmas stāsta centrā ir 14 gadus vecais Jānis, Jelgavas puika ar “zubra” līmeņa mācību sasniegumiem, kurš cenšas būt neviena nepamanīts. Tomēr iemīlēšanās klasesbiedrenē Kristīnē un nejauši iegūtie draugi Nāve un Zombis neatgriežami aizsāk jaunu lapaspusi Jelgavas tīneidžera dzīvē. Viņam ir jāspēlē grupā, jāklausās metāls, vajadzīgas īstās drēbes un galu galā līdz asarām jānoved skolotāji un vecāki. Tas ir laiks, par kuru pieaugot, ļoti iespējams būs kauns, bet tikpat iespējams tas izrādīsies pats labākais dzīves periods. Filmas stāsts risinās uz leģendārā 1994.gada notikumu fona - cietumnieku izbēgšana Jelgavā, plaukst mūzikas ierakstu nelegālais tirgus, pasaulē jaunieši pielūdz mirušo grupas Nirvana solistu Kurtu Kobeinu.

Šī ir debijas filma jaunajiem aktieriem Bruno Biteniekam, Aleksim Tauriņam, Endijam Žukam un Elizabetei Zviedrei.

Filmā piedalās arī tādi visiem labi pazīstami aktieri kā Andris Keišs, Guna Zariņa, Ieva Puķe, Kaspars Gods, Māra Ķimele, Elīna Vaska, Jānis Jarāns un citi.

Filmas garums 1 st. 26 min.

Biļetes cena EUR 3,-

https://www.delfi.lv/kultura/news/screen/noskaties-joneva-kulta-romans-partop-filma-jelgava-94-tizeris.d?id=51249725

 

 

26.10.2019
MITROHINS UN BLŪZI

MITROHINS UN BLŪZI

 

 

Vjačeslavs Mitrohins un draugu orķestris koncertprogrammā 

 

LATVIEŠU BLŪZI un NE TIKAI...

 

Piektdien, 1.novembrī 19.00


“Latviešu blūzi” ir unikāls veltījums Latvijas simtgadei, kurā izcilais ģitārists Vjačeslavs Mitrohins ar mīlestību atskaņo savu jaunāko programmu ‘’Latviešu blūzi’’ demonstrējot veiksmīgu cittautiešu integrācijas paraugu Latvijas sabiedrībā. Koncertā skan Raimonda Paula, Zigmāra Liepiņa, Ulda Stabulnieka, Vjačeslava Mitrohina un Aivara Hermaņa dziesmas blūza stilā. Par Latvijas rokmūzikas aristokrātu dēvētais izcilais ģitārists Vjačeslavs Mitrohins uz skatuves ir kopš 1968. gada. Savulaik viņš pats jokojot sevi nosaucis par muzikālo bandītu, un vizuāli Mitrohins nereti salīdzināts ar skandalozo rokeri Elisu Kūperu. Taču ārējais huligānisms ir tikai maska Vjačeslava visaugstākās klases meistarībai un profesionālismam, kas slīpēts teju piecdesmit gadu garumā. Ģitāra viņa rokās ne tikai raud un dzied, bet arī kauc, vaimanā, dusmojas, radot klausītājā vienreizējas emocijas.

Biļetes: "Biļešu Paradīze" kasēs, arī Tukuma kultūras namā  

01.11.2019
Latvijas gadadienā

Latvijas gadadienā

 

14.novembrī 19.00 koncertstāsts "Sirdspuksti"

Tukuma pilsētas kultūras namā

Valsts svētku mēnesī pie skatītājiem dosies jauns koncertstāsts “SIRDSPUKSTI”, kuru kā dāvanu Latvijai dzimšanas dienā atkal gatavo mūziķi un  Producentu grupa 7, turpinot pirms vienpadsmit gadiem aizsākto ciklu “ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā”.

Atzīstot, ka šie ir īpaši koncerti, kuros vienmēr jūtama arī skatītāju mīlestība, producents Aigars Dinsbergs par jauno darbu stāsta: “Ja atskatāmies nesenā pagātnē, kad koncertiem izvēlējāmies uzvedumu formu, sākām ar filozofiski ļoti ietilpīgo “Dod, Dieviņi” kā latviskās morāles kodu, turpinājām ar “Pūt, vējiņi”, kurā likteņupe Daugava bija kā dzīvības un gara spēka simbols, kā savienotāja pagātnei un nākotnei, tad koncertstāsta “Sirdspuksti” pamatā ir Cilvēks, un, manuprāt, cilvēks ir pati svarīgākā Latvijas daļa. Šis būs viens no mūsu kompānijas efektīgākajiem darbiem - ar izciliem mūziķiem un horeogrāfiem uz skatuves, iespaidīgām gaismas, skaņas vizualizācijām un plašu filmēto materiālu”. 

Emocionāli spraigi un vizuāli krāšņi uz skatuves tiks izdzīvots stāsts par četrām dabas stihijām, par tiem senlaikiem, kad cilvēks sevi apzinājās kā dabas, Visuma un pirmelementu sastāvdaļu ... un tagadni, kad katram pašam jāatmodina sevī šis četru dabas stihiju spēks. Lai atkal sajūtam to skaidrību, kāda piemīt tīram ūdenim, gara uguns spēkam, gaisa vieglumam saziņā un zemes stabilitātei drošībā. 

Arī dalībnieku izvēle ir pakārtota cilvēka un četru dabas pirmelementu mijiedarbībai - koncertuzvedumā piedalīsies četri solisti – Mārtiņš RuskisIeva Kerēvica, Atis Ieviņš un Ginta Krievkalna, bet horeogrāfiju katrai no stihijām veido četri lieliski horeogrāfi – Liene Grava, Ģirts Bisenieks, Egija Abaroviča un Rūdolfs Gediņš.  Cilvēka lomā – aktieris un vīru kopas „Vilki” vadītājs Edgars Lipors. Par koncertuzveduma muzikālo pusi rūpēsies izcili mūziķi – Mārcis Auziņš (ģitāras), Kristaps Vanadziņš (taustiņinstrumenti), Rūdolfs Dankfelds (sitaminstrumenti), Justīne Baulina (čells) un Staņislavs Judins (kontrabass). Koncertstāstā izskanēs Imanta Kalniņa, Jāņa Lūsēna, Zigmara Liepiņa, Raimonda Paula, Jura Kulakova, Valta Pūces, Aigara Grāvera, Mārtiņa Freimaņa, Jāņa Strazda un citu latviešu autoru darbi.

Koncertstāsts „SIRDSPUKSTI” Tukuma kultūras namā notiks 14.novembrī 19:00. Biļešu iepriekšpārdošana – „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā – www.bilesuparadize.lv. 

Iepriekšējos gados šī cikla ietvaros klausītājus sasniedza programmas "Mana dziesma Latvijai", "Latviešu kino un teātra zelta dziesmas", "Brīvās Latvijas dziesmas", "Manas tautas dziesmas", „Manai Dzimtenei”, „Es savai Tēvzemei”, „Manas Tautas Likteņdziesmas”, „Dod, Dieviņi” un „Pūt, vējiņi”.

Biļetes "Biļešu Paradīzē" (arī Tukuma kultūras nama kasē)

14.11.2019
PAULS un BĒRZIŅŠ

PAULS un BĒRZIŅŠ

 

 

Piektdien, 29.novembrī 19.00

Maestro Raimonds Pauls un aktieris Andris Bērziņš programmā

ES ŠONAKT SĒDĒŠU UZ JUMTA

 

Šajā pavasarī pie klausītājiem dosies Maestro Raimonda Paula un aktiera Andra Bērziņa jaunā dzejas un dziesmu programma “Es šonakt sēdēšu uz jumta” – divpadsmit īpaši viņam rakstītas jaunas dziesmas ar Leona Brieža, Guntara Rača un Jāņa Petera vārdiem, kā arī Imanta Ziedoņa, Viljama Šekspīra, Māras Zālītes, Raiņa un citu izcilu dzejnieku dzejas lasījumi Andra Bērziņa interpretācijā.

Ir tapis arī jauns CD “Es šonakt sēdēšu uz jumta”, kuru varēs iegādāties koncertu norises vietās un saņemt mākslinieku autogrāfus. Līdzās citiem mūziķiem albuma studijas ierakstā piedalījušās arī Latvijas X Faktora finālistes “Radio trio”. Šonedēļ radiostacijās nonāks albuma tituldziesma, kuras vārdu autors ir Guntars Račs.

„Atceroties savu sadarbību ar dziedošajiem aktieriem, man bija sajūta, ka ir iestājies tāds kā klusums. Un es atcerējos par Andri – vienu no mūsu spēcīgākajiem dziedošajiem aktieriem. Dziedošie aktieri Latvijā nereti ir populārāki par dziedātājiem, jo viņi spēj dziesmu tekstus iznest līdz klausītājam,” atzīst Maestro Raimonds Pauls.

Savukārt Andris Bērziņš jokojot piebilst, ka divu lielu mākslinieku sadarbība allaž ir liels ieguvums klausītājiem, īpaši, ja viņi runā par lielām un nozīmīgam tēmām: „Dziesmās lielākoties izmantota mīlas dzejas – mēs ar Maestro vēl atceramies, ko tas nozīmē, tāpēc varam par to runāt. Jaunie lai dara – mēs parunāsim.”

Abi izcilie mākslinieki jauno programmu nolēmuši vest pie klausītājiem, lai, kā paši ar smaidu teic, “patricinātu ļaužu sajūtas un atgādinātu, kas tā mīlestība tāda ir. Un, ja vēl pēc pēdējās dziesmas un puķu pasniegšanas seko arī pati, pati pēdējā dziesma, ko mēs pazīstam ar nosaukumu “Svētvakars”, tad skaidrs ir viens: aizkustinājuma asaras, kas sariešas sirdspilnajā mīlestībā pret Latviju, ir garantētas teju katram klausītājam.”

Biļetes: "Biļešu Paradīze" kasēs, arī Tukuma kultūras namā. 

 

 

29.11.2019
Ceturtajā Adventē...

Ceturtajā Adventē...

 

22.decembrī 13.00    

Uģis Roze, Ginta Krievkalna,

Kristaps Krievkalns, Ēriks Upenieks un Ēriks Kiršfelds

Ziemassvētku koncertā “Bērnības stāsts”.

Biļetes cena EUR 7,-

(iegādājamas jau iepriekšpārdošanā kultūras nama kasē) 

Šis Ziemassvētku koncerts būs ceļojums ar vairākām pieturām, kurās ikkatrā mājo kāda no mūsu bērnības dienu Ziemassvētku atmiņām.

Koncertā skanēs dziesmas, kas daudziem raisīs mīļas domas, piemēram, "Tu, mazā, klusā Betlēme", "Klusa nakts, svēta nakts", Mārtiņa Brauna "Veltījums" un citas gan tradicionālas, gan mazāk dzirdētas un pavisam pārsteidzošas dziesmas, kas ievedīs klausītājus Ziemassvētku noskaņās, kādas valdīja mūsu bērnībā.

Dziedātāja Ginta Krievkalna atminas, ka šajos svētkos svarīgākais bija nevis smalki klātais galds, bet Raimonda Paula dziesma “Labā ziema”, kas tika izpildīta mammai un tētim šķietami tik lielajā bērnudārza svētku zālē.

Uģis Roze savas bērnības Ziemassvētkus dzird "Mazā bundzinieka" ritmos un vēstījumā par Jēzus bērniņa atnākšanu.

Savukārt koncerta mākslinieciskais vadītājs un dziesmu aranžētājs Kristaps Krievkalns vēl joprojām Ziemassvētkos dungo "Kā plīvurs balts un tīrs", ko jau kopš senām dienām divbalsīgi dziedājušas viņa mamma un mammas māsa dziedātāja Māra Krievkalne.

22.12.2019
Unikāls šovs ģimenei

Unikāls šovs ģimenei

 

28.decembrī 12.00 

“Multizauri”

Jauns, multimediāls, interaktīvs šovs -

aizraujošs piedzīvojums bērniem un vecākiem

Skatītājiem būs iespēja detalizēti uzzināt visu par dinozauru pasauli un kopīgi izpildīt ļoti sarežģītu misiju – kopā izglābt noslēpumaino salu no vulkāna. Ar unikālas, multifunkcionālas aproces palīdzību katrs varēs kontrolēt vairākas darbības uz ekrāna, piemēram, dabas stihijas un pārvietoties laikā. Visu misiju kopā ar apmeklētājiem pavadīs aktieri Madara Melne Tomsone un Madars Žvagulis, kuri meistarīgi iejutīsies tēlos.

Biļetes - "Biļešu Paradīzē" (arī Tukuma kultūras nama kasē)


 

28.12.2019
B.Sipenieces šovs

B.Sipenieces šovs

 

Iepriekšpārdošanā “Biļešu Paradīze” kasēs

(arī Tukuma pilsētas kultūras namā)  jau pieejamas biļetes uz

2020.gada 17.aprīļa programmu "VIENREIZ JAU VAR”,

kas ir vienreizējs Baibas Sipenieces - Gavares iznācies stāvizrādes formā ar bufetes elementiem.  

“Šajā savā pirmajā stāvizrādē es gribu dalīties ar tiem notikumiem, kuri, pateicoties ārkārtīgi vēlīgam liktenim, ar mani ir notikuši - kāzas, bēres, apkūlības - ar visu, kas sakrājies.

Turklāt tie no manis nekur neiet prom, tāpēc nu šī būs tā reize, kad tas viss “nāks ārā", " saka Baiba.

 

17.04.2020
Laipni aicinām!

Laipni aicinām!

31.12.2020