Kurzemes radio
NTZ - Neatkarīgās Tukuma Ziņas
Raeco SIA
Tukuma Brāļi
Tukuma novads

Kino diena ir klāt!

 

Svētdien, 24.novembrī - KINO DIENA ir klāt

Latvijas jubilejas mēnesī - ar latviešu filmām!

13.00 bērniem animācijas filmu programma: "Mūsu ome rullē", "Bize un neguļa"

"Mūsu ome rullē". Kā jau tas nereti gadās, divi bērneļi sakašķējas, jo nevar sadalīt mantiņu. Kaut arī ierodas jaukā vecmāmiņa un aizved bērnus uz rotaļlaukumu, strīds tomēr turpinās, un izskatās, ka nebūs labi... Bet tad vecmāmiņa iejaucas, un visi nokļūst pavisam citādākā pasaulē. Nu jau bērneļiem jāsastopas ar īstiem piedzīvojumiem, un tad vairs nav laika strīdēties par sīkumiem. Jauki, ja vecmāmiņa ir mazliet arī labā raganiņa.

"Bize un neguļa". Meitenei BIZEI (6) ļoti patīk ziemas brīvdienas, bet šogad īsi pirms svētkiem pasaulē ierodas BRĀLĪTIS. Vecāki ir tik aizņemti ar Brālīti, ka Bizei vairs nepievērš vajadzīgo uzmanību. Viņiem pat vairs nav laika ar Bizi iet uz slidotavu! Tāpēc meitene kopā ar savu iedomu draugu, NEGUĻU, izdomā plānu: viņi uzraksta vēstuli Ziemassvētku vecītim ar lūgumu aizsūtīt brālīti un vecmāmiņu lidojumā uz Mēnesi. Tomēr, kad vēstule jau ir nosūtīta, Bize sāk nožēlot izdarīto, jo ko gan viņi vieni paši uz Mēness darīs? Bez tam, kā izrādās, uz Mēness nemaz nav gaisa! Tagad Bize ir gatava darīt visu, lai tikai viņas vēlēšanās netiktu izpildīta.

Seansa garums 1 stunda.

Biļetes cena EUR 2 (bērniem no 7 g.v. jāiegādājas biļete) 

16.00 pieaugušajiem "Dvēseļu putenis" 

2019.gada pilnmetrāžas spēlfilma -

par ģimeni, par brīvību, par dzimteni     

Balstīta uz Aleksandra Grīna 1935.gada romāna motīviem un stāsta par latviešu strēlniekiem. Sešpadsmitgadīgais Artūrs dodas strēlniekos un kopā ar draugiem cīnās par brīvību – pat tad, kad neviens nezina, kurā pusē tā meklējama. Saviļņojošais stāsts ļauj skatītājam pieaugt kopā ar Artūru un jaundibināto Latvijas valsti, vērojot dzīvi ierakumos zēna acīm, pašaizliedzīgi stājoties pretī ienaidniekam, meklējot īstu mīlestību un mācoties novērtēt brīvības cenu. Tas ir stāsts, kas jāzina katram...

Seansa garums 2 st. 3 min.

Biļetes cena EUR 3.