Kurzemes radio
NTZ - Neatkarīgās Tukuma Ziņas
Raeco SIA
Tukuma Brāļi
Tukuma novads

Rokopera "Mauglis"

 

Ceturtdien, 22.oktobrī 19.00

Tukuma pilsētas kultūras namā

rokopera "Mauglis"

Rokopera "Mauglis" ir viens no zināmākajiem dzejnieka Ulda Bērziņa un komponista Mārtiņa Brauna kopdarbiem, kas savu pirmiestudējumu piedzīvoja 1982. gadā Jaunatnes teātrī. 2020.gadā top jauns iestudējums režisora Jāņa Mūrnieka, horeogrāfes Sanitas Misikas un producenta Jura Millera vadībā. Tajā piedalīsies Igors Siliņš, Kārlis Tols, Dace Makovska, Jānis Jarāns, Elīna Bojarkina, Edgars Lipors, Artūrs Biķernieks, u.c. aktieri un dziedātāji, kā arī aptuveni 50 TDA "Dzintariņš" dejotāju.

"Jauna ēra", "Brīnišķīgais medījums" - tie ir tikai daži no lieliskajiem skaņdarbiem, kas skanēs šajā izrādē!

Biļete jāiegādājas katram skatītājam (arī bērniem - neatkarīgi no vecuma un neatkarīgi no tā, vai bērns sēž atsevišķā krēslā vai pieaugušajam klēpī).

Biļešu cenas: EUR 10, 12, 15

Biļetes iepriekšpārdošanā visās “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv

Pasākuma laikā var tikt veikta foto, video un audio fiksēšana, ko veic pasākuma rīkotājs, ar mērķi šos ierakstus izplatīt un padarīt pieejamus sabiedrībai, organizatora izvēlētā kārtībā, apjomā un laikā. Ierakstu veikšanas laikā var tikt fiksēti atsevišķi skatītāji un skatītāju grupas. Iegādājoties biļeti, pasākuma apmeklētājs piekrīt šiem noteikumiem un neiebilst pret tiem. Pasākuma rīkotājs patur tiesības veikt izmaiņas pasākuma dalībnieku sastāvā bez iepriekšēja brīdinājuma.